Je zákrok bolestivý?

Vůbec ne. Díky tomu, že je ošetření neinvazivní, struktura pokožky zůstává neporušena. Celé ošetření je tak absolutně bezbolestné. Co víc - zákrok působí jako příjemná hřejivá masáž.

Kdy uvidím výsledky?

Ihned po prvním ošetření! V některých případech jsme díky kavitaci odbourali i 6 cm v pase po prvním ošetření. Pro maximální efekt však doporučujeme více návštěv (frekvence jednou za 10 dní) a udržovat zvýšený pitný režim pro správné odplavení tuků. Při kryolipolýze lze při první proceduře odbourat až 25 % podkožního tuku.

Co se stane s odbouraným tukem?

Po zákroku nízkofrekvenčním ultrazvukem (kavitace) se přemění na vodou rozpustný glycerol a volné tukové kyseliny. Glycerol je pak absorbován jako běžný zdroj energie a volné kyseliny jsou zpracovány v játrech jako jiné kyseliny. Tuk se do tkáně nevrací, a efekt je tak trvalý.

Při kryolipolýze – liposukci zmražením- je tuk podchlazen. A tukové buňky umírají. Tělo je pak vyplaví zcela přirozeně, například potem. Obě metody pracují s organismem a jeho schopnostmi, proto jsou také bez vedlejších účinků a neničí Vaše tělo.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Jediným známým vedlejším účinkem je možnost krátkodobého zarudnutí či zahřátí kůže. Žádné jiné vedlejší účinky nejsou známy ani nám, ani vědcům, kteří metody vynalezli.

Pro koho je ošetření vhodné?

Zákrok je určen ženám i mužům všech věkových kategorií (18-75) a pro všechny fototypy (I-V). Zákrok však nedoporučujeme těhotným ženám, menstruujícím ženám a klientům s vysokým cholesterolem nebo vážnějšími zdravotními potížemi. Před ošetřením doporučujeme projít seznam kontraindikací a ošetřující personál upozornit na různé zdravotní indispozice. Bližší informace o kotraindikaci se dozvíte na stránkách jednotlivých procedur.

Kolik zákrok stojí?

Závisí na metodě, kterou zvolíte, a na partii těla. Podívejte se na náš ceník, tam najdete přesné informace.

Jak dlouho vydrží efekt?

Natrvalo. Kavitace a kryolipolýza pomohou upravit Vaši postavu s dlouhodobým efektem. Dokud znovu nepřiberete, není třeba proceduru opakovat. Navíc se při těchto moderních metodách nemusíte obávat jojo efektu.